Szukaj

Zwycięska załoga. Jak stworzyć zespół i wygrać.

44.90 PLN 17.96 PLN

Czas dostawy: 2 dni


Przeczytaj: Przedmowa sir Robin Knox-Johnston, Wstęp, Spis treści, Fragment

Regaty Clipper Around the World Yacht Race (w pigułce)

Brendan Hall, regaty i przywództwo. Obejrzycie :)


Autor o książce

Wszystko zaczęło się w 2003 roku. Pracowałem w Brisbane w Australii w helpdesku IT, kiedy podjąłem swoją życiową decyzję. Porzuciłem karierę i postanowiłem zrealizować marzenie. Sprzedałem wszystko, przeniosłem się na drugą stronę świata i zacząłem się szkolić na profesjonalnego skipera.
W ten sposób w 2009 roku stanąłem na czele 44-osobowej załogi w regatach „The Clipper Round the World". Udział w nich wymagał niezwykle efektywnej pracy zespołowej, zdolności przywódczych, odwagi, umiejętności skupienia na zadaniu. Miałem 28 lat, byłem najmłodszym i najmniej doświadczonych skiperem spośród wybranej ostatecznie finałowej dziesiątki.
Nie wszystko robiłem dobrze, dopiero uczyłem się prawdziwego przywództwa. Ale w czasie regat odebrałem wiele lekcji, które może dać tylko osobiste doświadczenie. Opisuję je w tej książce, dzielę się także nimi jako mówca motywacyjny, prowadząc treningi i szkolenia dla firm.

Brendan szczegółowo opisuje, jak poradził sobie z postawionym przed nim zadaniem i jak poprowadził jacht i załogę do zwycięstwa. To wartościowa lektura dla wszystkich, którzy rozważają rejs oceaniczny – zarówno w charakterze kapitana, jak i załoganta. Książka zawiera także wiele cennych lekcji na temat tego, jak wykrzesać maksimum z załogi. Brendan bardzo starannie przygotował – jego zdaniem najlepszą – strategię i wcielił ją w życie. Jego relacja z rejsu jachtu „Spirit of Australia” to wciągający opis sukcesów i porażek, które przeżył wraz z załogą w drodze po zasłużone zwycięstwo.

sir Robin Knox-Johnston


Brutalnie szczera i prawdziwa opowieść.
Yachting Life


Historia o tym, jak zwykły gość rzucił się na głęboką wodę i wygrał regaty, których trasa liczyła 35.000 mil morskich.
Yachting MonthlyAutor o sobie ;)

Ogólnie rzecz biorąc jestem mówcą motywacyjnym, żeglarzem regatowym, troskliwym mężem mojej żony Lois i ojcem dwójki cudownych dzieciaków Aurelii i Gusa. Osiedliśmy w hrabstwie Dorset, na pięknym zachodnim wybrzeżu Anglii. W wolnym czasie (którego za dużo nie mam – dzięki dzieciaki ;-) ) uczę się kitesurfingu. Jako mówca pracuję zarówno dla lokalnych, jak i wielkich, globalnych marek.

  • objętość 248 stron
  • format 145 x 205 mm
  • oprawa miękka ze skrzydełkami
  • cena detaliczna 44,90 zł

 

Partnerzy wydania:Patronat medialny:W tej samej kategorii:

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj