Szukaj

Nazywam się ŻYCIE

59.90 PLN

Czas dostawy: 2 dni

Nie podlega promocji -40% (książka innego wydawnictwa)


O książce

Z pokładu jego jachtu wiele spraw widać lepiej i wyraźniej, wszak morze, ocean to przestrzeń nieograniczona ziemskimi troskami i zasadami. Może właśnie dlatego potrafi się tak intensywnie cieszyć wspaniałością świata. Pisze: „jak wielkim cudem jest byt pojedynczego człowieka i jaką tajemnicą jesteśmy my – ludzie, zwierzęta, czy rośliny, a nawet planety i gwiazdy. Wszystko jest życiem, a my jego wspaniałą częścią”.

Ta przygoda zaczęła się „od jednego głębokiego marzenia, które choć raz w życiu mamy niemal wszyscy”. On potrafił zmienić swoje marzenia w rzeczywistość, a myślenie – w działanie. Ale czy nie jest za późno na realizację naszych marzeń? Po przeczytaniu tej książki odpowiedź na to ważne pytanie jest dużo łatwiejsza.

O autorze

Captain Andy, Andrzej Jankowski. Były rzecznik podziemnego NZS UW, absolwent uniwersytetów Oksfordzkiego i Warszawskiego, dyplomata. Obecnie żeglarz, pisarz, podróżnik i miłośnik życia. A przede wszystkim wielki pasjonat i marzyciel realizujący, czasem za cenę ogromnych wyrzeczeń, najśmielsze ludzkie marzenia o szczęściu. Inspirujący Ambasador Życia.

W tej samej kategorii:

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj